DP25B Wiertarka stolikowa (230V)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: RPDP25B-EP
  • Producent: RECORD POWER
  • szt.
  • Cena netto: 873,07 zł 1 073,87 zł
  • Niedostępny
DP25B Wiertarka stolikowa z kolumną o śr. 22" i i uchwytem 1/2"
Dobra wiertarka jest nieodzownym urządzeniem w każdym zakładzie. Model DP25B ma wiele możliwości zastosowania. Maszynę cechuje tradycyjnie bardzo wysoka jakość i niezawodność charakterystyczna dla urządzeń Record Power. Wiertarka cieszy się ogromnym uznaniem zarówno wśród małych rzemieślników jak i bardzo wymagających hobbystów.

Na maszynie można stosować szeroką gamę dostępnych na rynku bitów. Cztery prędkości umożliwiają wiercenie w różnych materiałach takich jak drewno, metal, plastik i wielu innych.

Wiercenie DP25B

Stół wiertarki wykonany z odlewu żeliwnego można pochylić pod kątem 45°. Na stole istnieje możliwość zamocowania większości dostępnych na rynku imadeł maszynowych, co pozwala na pewne zamocowanie element na stole i tym samym zwiększyć precyzję wiercenia i bezpieczeństwo pracy. W razie konieczności wiercenia w bardzo dużych elementach, istnieje także możliwość odchylenia stołu na bok I wykorzystanie podstawy wiertarki jako bazy podczas wiercenia – na podstawie jest także możliwość zamocowania imadła. Kolejną zaletą wiertarki jest także wykonanie wrzeciona oraz pokrętła z odlewu żeliwnego, co znacząco zwiększa wagę maszyny przyczyniając się do zmniejszenia wibracji.

Wiertarka DP25B wyposażona jest w łatwy w obsłudze ogranicznik głębokości wiercenia. Szczególnie pomocny jest on przy powtarzalności wiercenia otworów o tej samej głębokości.
Parametry wiercenia maszyny wymagają odpowiednio mocnej i stabilnej konstrukcji – wiertarka jest wyposażona w mechanizm zębatkowy prowadzenia stołu, rozwiązanie zazwyczaj stosowane w dużych wiertarkach. Czyni to wiertarkę DB 25B bardzo atrakcyjną cenowo.

Mechanizm zębatkowy wiertarki DP25B

Na wiertarce DP25B można montować imadło maszynowe, co pozwala na zwiększenie dokładności wiercenia w różnych materiałach.

Pochylanie stołu.
Pochylny stół w wiertarce DP25B
Dzięki pochylaniu stołu istnieje możliwość wiercenia otworów pod kątem (do 45º)

System kół pasowych.

System kół pasowych wiertarka DP25B
System kół pasowych pozwala na uzyskanie 5 prędkości wiercenia. Łatwy dostęp do wszystkich kół pasowych. Szeroki zakres prędkości umożliwiający wiercenia w bardzo różnych materiałach.

Możliwość wiercenia w dużych przedmiotach.
Odchylny stół wiertarka DP25B
Przy wierceniach wykonywanych w bardzo dużych elementach, istnieje możliwość odchylenia stołu I wykorzystanie podstawy maszyny jako bazy podczas wiercenia. 

Ogranicznik głębokości wiercenia.
Ogranicznik głębokości wiercenia wiertakra DP25B
Ogranicznik głębokości wiercenia – jest szczególnie pomocny przy powtarzalności wierceń otworów o tej samej głębokości. 
Dane techniczne:
Model DP25B
Moc 1/3 hp (250W)
Posuw wrzeciona 60 mm
Odległość wrzeciona od kolumny 127 mm
Odległość wrzeciona od stołu 235 mm
Odległość wrzeciona od podstawy 355 mm
Uchwyt 2 Stożek morsa /13 mm
Obroty 500, 890, 1400, 1900, 2500 rpm
Waga 27 kg
Wymiary WxSZxG 245x370x550 mm
Zakres dostawy:
  • Wiertarka kolumnowa DP25B