Oleje Odie’s: 10 + 1 powodów dlaczego warto je stosować!

10-06-2022

Wiele osób zastanawia się jak trwale i skutecznie zabezpieczyć przedmioty z drewna przed działaniem czynników zewnętrznych: wody, tłuszczów, plam z wina itp.

Idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania powierzchni (drewnianych, kamiennych czy skórzanych) są preparaty Odie’s. Stworzone i wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych. Naturalne i całkowicie przyjazne dla użytkowników i środowiska.

Czy warto? Sprawdź sam!


1. DOSKONAŁE KRYCIE

Jeden słoik 266 ml wystarczy do pokrycia od 25-30 m² (w zależności od właściwości powierzchni). Nakładaj niewielkie ilości i dokładnie wcieraj - mniej znaczy lepiej!

2. WYSTARCZY JEDNA WARSTWA

Odie’s zapewnia 100% ochronę powierzchni już po nałożeniu jednej warstwy!


3. BEZPIECZNE W KONTAKCIE Z ŻYWNOŚCIĄ

Preparaty Odie’s nie zawierają substancji chemicznych, utwardzaczy, lotnych substancji organicznych (LZO), „wypełniaczy”, niskogatunkowych rafinowanych olejów, które odparowują przez długie lata po aplikacji. Odie’s są całkowicie bezpieczne dla wszystkich: dzieci, zwierząt i środowiska!

4. WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Produkty Odie’s można używać do zabezpieczania wielu rodzajów powierzchni: drewna, betonu, kamienia, gliny, cegły, metalu czy skór.


5. ZATRZYMUJE WYPACZANIE DREWNA

Odie's Oil to zastrzeżona mieszanka czystych olejów i wosków, zrodzona z inspiracji i napędzającej potrzeby rozwiązywania problemów charakterystycznych dla stolarzy np. wypaczania drewna.

6. WODOODPORNA POWIERZCHNIA

Jedna 1 prawidłowo nałożona i utwardzona warstwa Oleju Odie’s sprawia, że ​​powierzchnia jest tak trwała, że ​​nawet gorąca kawa czy czerwone wino nie pozostawią żadnego śladu.


7. OCHRONA UV

Olej Odie’s to naturalny krem przeciwsłoneczny dla drewna!

8. DO STOSOWANIA NA ZEWNĄTRZ

Nie ma potrzeby stosowania różnych produktów. Odie’s ochroni powierzchnię nawet w najbardziej zmiennych warunkach pogodowych.


9. NIESTANDARDOWE KOLORY

Oleje Odie’s + ogromna paleta pigmentów do drewna. Możliwości mieszania są praktycznie nieograniczone!

10. NAJLEPSZA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE


+1 Wspaniały balsam do rąk o zapachu cytrusów dla Ciebie lub Twojej żony ;)

 

Naturalne preparaty Odie's