Folie samochodowe

Folie samochodowe występują w wielu kolorach i o różnym stopniu przyciemnienia, co umożliwia nadanie każdemu pojazdowi własnego stylu. Wszystkie oferowane przez nas folie są termokurczliwe, co pozwala zainstalować folię na szybach profilowanych w jednym kawałku bez potrzeby łączenia.

Dodatkowym atutem folii samochodowych są jej funkcje typowo użytkowe. Większość folii zatrzymuje do 99% szkodliwego promieniowania UV, przez co chronią wnętrze samochodu, tapicerkę oraz pozostawione przedmioty przed odbarwieniem. Wspomagają działanie klimatyzacji w upalne dni blokując do 70% całkowitej energii słonecznej. Pozwalają na komfortowe podróżowanie poprzez zredukowanie do minimum efektu olśnienia świetlnego oraz oślepiania przez inne pojazdy. Zwiększają bezpieczeństwo – szkło pokryte folią jest bardziej odporne na stłuczenia.

Nowością w naszej ofercie jest ochronna folia na karoserię - Paint Protection Film. Zabezpiecza ona powierzchnię samochodu przed odpryskami lakieru od uderzeń kamieniami, przed owadami oraz zarysowaniami. Służy do zabezpieczenia takich części samochodu jak maska, części zderzaka, obudowy lusterek bocznych, światła i inne.