1060 Stół stolarski wielofunkcyjny SJOBERGS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: SJ33820
  • Producent: SJOBERGS
  • szt.
  • Cena netto: 2 146,79 zł 2 640,55 zł

Sjöbergs to renomowany szwedzki producent stołów stolarskich, który łączy tradycję z nowoczesnością. Firma ta od ponad 80 lat produkuje stoły, a ich oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Wszystkie wyroby tej firmy produkowane są w Szwecji.

Stoły powstają z najlepszych materiałów i charakteryzują się najwyższą klasą jakości. Dzięki ogromnemu doświadczeniu producenta powstają produkty dopracowane w najmniejszym detalu. Większość ze 100 elementów, z których powstają stoły produkowana jest ręcznie.

Skrupulatna kontrola na każdym etapie produkcji gwarantuje, że klient otrzymuje niesamowicie trwałe produkty, które zadowolą nawet najwyższe wymagania.

O PRODUKCIE

Wielofunkcyjny stół solarski Sjobergs model 1060 – perfekcyjne rozwiązanie dla wymagających użytkowników!

Blat stołu wykonany jest z drewna bukowego i posiada dwa rzędy otworów do mocowania imaków. Stół jest idealnym  rozwiązaniem zarówno dla stolarzy jak i innych profesji - pozwala na niczym nieograniczone mocowanie różnych obiektów. Poza strategicznymi otworami w blacie stołu, wyposażony jest w dwa ściski, umieszczone po bokach stołu. Otwory w stole mają średnice  19,2 mm (3/4”). Do otworów znajdujących się w podstawie stołu pasują także zaciski Sjobergs  ST11.

Dodatkowe wyposażenie oferowane do tego modelu czyni stół jeszcze bardziej uniwersalnym.

Długość blatu roboczego  

1060 mm

Długość całkowita 1190 mm
Szerokość blatu roboczego 500 mm
Szerokość  całkowita 630 mm
Grubość blatu 28 mm
Grubość krawędzi blatu
70 mm
Zakres mocowania ścisku 115 mm
Waga 34 kg
Wymiary transportowe stołu    

1230x700x100 mm